Як обрати голки для швейних машин для роботи з м’якими та еластичними матеріалами

Існує безліч типів еластичних тканин: лайкра, односторонній джерсі, палет, панбархат, плюш на трикотажній основі, спандекс, еластан, фліс, шовковий джерсі, махровий трикотаж та багато іншого.

Для всіх зазначених матеріалів найкраще використовувати для шиття на побутовій швейній машині голки для еластичних матеріалів від бренду SCHMETZ.

А саме:

– 130/705 H-S STRETCH: голки мають середнє кулясте вістря. Унікальна конструкція голки забезпечує легке проникнення крізь матеріал без ризику пошкодження або розтягування. Ці голки також мають потовщений стрижень та спеціальне покриття, яке знижує тертя та запобігає налипанню волокон.

Завдяки цим особливостям, голки STRETCH від SCHMETZ забезпечують точні та рівні стібки навіть на гнучких та еластичних тканинах. Вони є ідеальним вибором для створення одягу, білизни та аксесуарів з подібних матеріалів, забезпечуючи високу якість та професійний результат.

Розмірний ряд голок STRETCH представлений у наступних номерах: NM 65, NM 75, NM 90, а також різноманітні види асорті.

– SUPER STRETCH HAX1 SP: голки мають середнє кулясте вістря.

Голки SUPER STRETCH використовують для шиття особливо еластичних тканин. Ці голки були розроблені з урахуванням специфіки матеріалів, які часто використовуються у виробництві спортивного одягу, білизни, одягу для спортивної гімнастики та танців.

Ці голки мають покриття, яке знижує тертя та запобігає налипанню волокон, забезпечуючи плавний рух голки та нитки. Це допомагає уникнути перепусток стібків і забезпечує чіткий і рівний шов на будь-яких еластичних матеріалах.

Розмірний ряд голок SUPER STRETCH представлений у наступних номерах: NM 65, NM 75, NM 90, а також різноманітні види асорті.

Менеджери інтернет-магазину голок SCHMETZ підберуть для вас всі необхідні голки під будь-який тип тканини.