Тканини з паєтками

Всі тканини з блискучим покриттям мають основу та декор, що кріпиться на цю основу. Існує кілька видів тканин.

  • Трикотаж: сітка трикотажна.
  • Тканина: шовк, органза та ін.
  • Декор: металевий.

Декоративні елементи можуть кріпитися до основи різними способами: їх пришивають або приклеюють.

Прості моделі для яскравих тканин

Тканина з блискітками сама по собі дуже яскрава, тому обирайте прості моделі одягу. Це не тільки полегшить процес шиття, але й зробить виріб елегантнішим.

Як кроїти тканину з блискітками або напиленням?

Перш ніж почати шити, слід зробити форму з простої тканини. Ви зможете попередньо відкоригувати форму та розміри. Після цього можна перенести викрійку на тканину з блискітками.

Підготовка до шиття

Перед тим, як приступити до розкрою тканини, акуратно видаліть паєтки з припусків та ліній швів. Важливо зберегти блискітки, щоб у разі потреби заповнити пропуски на тканині після пошиття.

Підбирайте голки орієнтуючись на тип основи тканини. Важливо пам’ятати, що неправильно підібрані голки можуть зламатися під час роботи з декоративними матеріалами.

Обирайте прості форми без зайвих деталей. Заздалегідь відкоригуйте форму з простої тканини.

Видалення паєток з припусків

Хоча зазвичай паєтки видаляються з ліній швів, якщо декор зовсім дрібний, то можна залишити паєтки на місці. Обробіть припуски з вивороту, щоб уникнути дискомфорту при носінні виробу.

Вибір міцної голки

Залежить від основи:

  • якщо паєтки прикріплені до основи з поліестру та у Вас побутова швейна машина, то слід використовувати побутові голки MICROTEX NM 7090. Гостре і тонке вістря швидко проникає через щільноткані матеріали;
  • для матеріалів на трикотажній основі (зазвичай це трикотажна сітка) краще використовувати побутові голки STRETCH NM 7590. Конструкція голки забезпечує якісний шов без пропуску стібків.

Завершення роботи

Прасувати тканини з паєтками небажано, але при необхідності можна використовувати бавовняну тканину з виворітного боку.

Шиття тканин з блискітками та напиленням може бути справжнім викликом, але правильно підібрані швейні голки та ретельна підготовка зроблять процес шиття легким.

Всі вказані голки та ще багато інших, Ви можете придбати в інтернет-магазині голок SCHMETZ.