Модний аксесуар: шиємо невеликий клатч на блискавці разом зі Schmetz


Незамінний аксесуар в гардеробі кожної модниці – невеликий клатч (косметичка), в яку можна покласти безліч потрібних речей. Комбінована косметичка, створена зі штучної шкіри та щільного котону, в поєднанні з невеликою вишивкою, виглядає вельми цікаво та модно.

Шиємо косметичку

З’єднання двох типів матеріалів

Щоб акуратно зшити штучну шкіру із щільним котоном, використовуйте голку «Microtex» товщиною NM 80 або 90. Завдяки їй можна домогтися особливо точних проколів, не залишаючи отворів на тканини. Застосування голки для шкіри «Leather» тут недоречно, тому що ріжуче вістря голки може пошкодити бавовняну тканину.

Голка Microtex Schmetz

Вшиваємо блискавку

Для вшивання блискавки використовуємо універсальну голку «Universal» NM 80 або 90 і, якщо це можливо, лапку для вшивання блискавки. Це дозволить прокласти рядок максимально близько до краю матеріалу. А щоб зробити дизайн косметички більш яскравим та цікавим, підберіть блискавку або нитку контрастного кольору.

Голка Universal Schmetz

Додаємо вишивку

Надайте своєму клатчу унікальний вид, додавши вподобану вишивку. Прості візерунки можна реалізувати за допомогою декоративних рядків Вашої швейної машини. Для цієї операції найкраще підійде голка для вишивання «Embroidery»розміром NM 75. Завдяки своєму широкому вушку та більш широкому жолобку, голка дозволить використовувати декоративні товсті або вовняні нитки.

Голка Embroidery Schmetz