Шьем классические джинсы с Schmetz


Джинсові штани найрізноманітніших фасонів та моделей можна знайти у кожній шафі. Вперше джинси були використані в якості робочих штанів для золотошукачів на Дикому Заході. Цей предмет гардероба залишається популярним протягом багатьох років. Сьогодні ж вони є невід’ємною частиною світу моди.

Шиємо джинси


Пошиття джинс – трудомісткий та досить складний процес. Зшивання декількох шарів джинсового матеріалу через його міцність викликає деякі труднощі. Тому ми б хотіли більш детально розглянути необхідні шви та відповідні їм голки для пошиття джинс.

Для зшивання джинсової тканини можна використовувати універсальну голку «Universal» розміром від NM 90 до 110. Але для досягнення найкращих результатів рекомендується використовувати спеціальну голку для джинсових тканин «Jeans» . Голка легко проникає в декілька шарів матеріалу та має посилений стрижень. Це запобігає відхиленню голки під час шиття, знижуючи ризик її поломки та пропуску стібків.

1. Кроковий шов

У більшості джинс кроковий шов пришивається до середнього за допомогою подвійного рядка. Для отримання якісного рівного рядка, рекомендується використовувати подвійну голку «Twin jeans» розміру NM 100 з відстанню між голками 4 мм. Якщо Ви хочете виділити подвійний шов, використовуйте нитки контрастного кольору, наприклад, світло-коричневі або жовті.

Подвійна голка Twin jeans Schmetz

2. Подвійний шов шлевки

Щоб спростити процес обробки шлевок, використовуйте джинсову подвійну голку «Twin jeans» NM 100/4,0. Завдяки їй Вам не потрібно обметувати краї тканини петель за допомогою оверлока. Просто загорніть обидва широких краї шлевки та прошийте їх за один крок, використовуючи голку «Twin jeans». Зверху такий шов буде виглядати як звичайний подвійний шов, тоді як на нижній – вийде шов «зиг-заг».

Подвійна голка Twin jeans

3. Пришиваємо шлевки

Для пришивання шлевки до поясу джинс найкраще використовувати голку «Jeans» від NM 90 до 110. Для вирішення цього завдання використовується зигзагоподібний рядок з мінімальною довжиною стібка. Правильно підібраний розмір голки залежить від товщини матеріалу: чим товще матеріал, тим товща повинна бути голка. Середнє кулясте вістря голки «Jeans» полегшує проникнення в кілька шарів щільної джинсової тканини.

Голка Jeans Schmetz

4. Пришиваємо задню кишеню

Для пришивання задньої кишені до джинсів також використовується голка «Jeans» розміром від NM 80 до 100. Для отримання красивих кутів, під час повороту шва залиште голку в матеріалі, піднявши тільки притискну лапку. Потім поверніть матеріал в потрібному напрямку, опустіть притискну лапку та продовжуйте шити. Це створить акуратні та рівні прошиті краї кишені.

Голка для джинсової тканини Jeans

5. Підшиваємо низ джинс

Для підшивки низу джинс також рекомендується використовувати голку «Jeans» . В якості альтернативи, Ви можете використовувати універсальну голку «Universal» розміром від NM 90 до 100 для всіх операцій, які вказані вище. Але перш ніж приступити до пошиття джинс випробуйте голку на відрізі матеріалу, для того, щоб визначитися у виборі найбільш зручної голки.

Універсальна голка Universal Schmetz


Більшість побутових швейних машин мають такі функції, як зигзагоподібний рядок та оверлочний рядок для обробки краю матеріалу. Побутовий оверлок також можна використовувати для будь-яких оверлочних швів. Компанія SCHMETZ пропонує голки для швейних машин цього типу. Необхідна система голок завжди залежить від моделі оверлока. Детальну інформацію про правильний підбір голок можна знайти у керівництві по експлуатації Вашої машини.