Домашній текстиль: шиємо декоративні серветки разом зі Schmetz


Кожна господиня прагне створити затишну атмосферу на своїй кухні. Скатертини, рушники, серветки є частиною інтер’єру, за допомогою яких будь-яке приміщення можна наповнити теплом та затишком. Так, наприклад, не буде важко зшити нові текстильні серветки. Тут Ви можете не обмежувати себе у творчості при виборі всіляких декоративних рішень та виборі кольору.

Давайте розберемо, як домогтися спеціальних декоративних ефектів використовуючи голку для мережки «Hemstitch» від Schmetz . Голка також проста у використанні, хоча і візуально відрізняється від стандартних голок наявністю двох «крил». Для того, щоб отримати бажаний результат, таку голку найкраще використовувати на рідкотканних тканинах, таких як льон.

Шиємо декоративну серветку

Обробляємо краї тканини

Щоб отримати гарний край серветки, підгорніть його навиворіт по всіх чотирьох сторонах на 1,5 см та запрасуйте. Після цього підгорніть край ще на 2,5 см та знову запрасуйте. Розгорніть все згини та від точки перетину згинів проведіть лінію під прямим кутом по діагоналі серветки. Зріжте куточок серветки по цій лінії. Від зрізу відступіть 1,5 см та прострочіть за допомогою універсальної голки «Universal» розміром NM 80 . Виверніть кути на лицьову сторону та прострочіть краї серветки по периметру.

Універсальна голка Universal Schmetz

Додаємо декоративні шви

За допомогою голки для мережки «Hemstitch» створюються спеціальні декоративні ефекти на текстильних серветках. Завдяки своїм «крилам», голка розсуває волокна тканини, створюючи ефект мережки. Таким чином волокна тканини не відчувають пошкодження, а тільки відсуваються на всі боки. Для отримання більш цікавого ефекту використовуйте спеціальні декоративні рядки на швейній машині, які роблять прокол в одному і тому ж місці по кілька разів. Залежно від швейної машини, існують різні варіанти такого рядка. На нашому прикладі використовується шов, у якому голка «Hemstitch» кілька разів переміщується вперед і назад, завдяки чому створюються більш виражені отвори у тканині.

Голка для мережки Hemstitch Schmetz