Підбір вишивальної швейної машини

Машинна вишивка поширена як серед фанатів рукоділля, так і професійних майстрів. Існує безліч різновидів вишивальних машин: від простих прямострочних моделей до високотехнологічних комп’ютеризованих швейних машин, що здатні виконувати досить складні швейні операції автоматично.

Швейно-вишивальні та просто вишивальні машини поєднують у собі різні функції, якісну збірку та надійні матеріали. Через різноманітність функцій машин майбутнім покупцям складно визначитися з вибором відповідного обладнання.

Категорії вишивальних машин

Вишивальні швейні машини поділяються на такі категорії: комп’ютеризовані та вільно-ходові.

Комп’ютеризовані машини представляють собою високоавтоматизовані пристрої, де за виконання та якість роботи відповідає процесор та спеціалізоване ПЗ.

Вільно-ходові машини вимагають більшого досвіду та навичок від фахівців, оскільки вони менш автоматизовані та мають невисоку продуктивність. Також машини поділяються на вузькоспеціалізовані (для вишивки та аплікацій) та моделі, що мають комбіновані функції (швейні та вишивальні функції).

Підбір вишивальних швейних машин

При виборі швейно-вишивальної машини для домашнього або напівпрофесійного використання важливо враховувати можливість виконання як швейних, так і вишивальних операцій. Слід пам’ятати, що іноді вишивальний блок не входить до базової комплектації обладнання, тому його наявність потрібно уточнювати при купівлі. У деяких випадках його слід купувати додатково.

Купівля комбінованої машини виправдана, якщо немає якісної швейної машини та Ви плануєте використовувати вишивальну функцію час від часу, наприклад для створення візерунків на виробах, логотипи тощо.

При виборі спеціалізованої вишивальної машини ключовими параметрами є:

  • сам тип монітора;
  • продуктивність процесора;
  • сумісність із різними ескізами;
  • обсяг вбудованої пам’яті;
  • методи завантаження файлів.

Для створення унікальних візерунків іноді потрібне спеціальне програмне забезпечення. Якщо в цьому нема потреби, можна відкласти його придбання поки не будуть освоєні базові функції машини.

Важливо також враховувати наявність датчиків управління процесом, які автоматично зупиняють роботу під час обриву нитки й продовжують її з місця після заміни нитки. Це дозволяє залишати машину без контролю за певний проміжок часу.

Функціональні можливості голок для вишивання

Сучасні вишивальні машини можуть мати багато функцій. Вони надають можливість виконувати вишивку в різних техніках: хрестик, гладь, а також використовувати такі техніки як: сфумато, печворк, квілтинг та інші.

При підборі швейної техніки слід звернути увагу на кількість запрограмованих рядків.

Вибір вишивальної швейної машини має бути заснований на потребах та рівні майстерності кравців. Вивчайте характеристики та функції різних моделей, щоб знайти оптимальне рішення.

Ми можемо запропонувати голки для промислових та побутових вишивальних швейних машин.

У лінійці голок SCHMETZ представлені такі системи: DBXK5 для промислового вишивального обладнання з різними типами вістря: R, SES, SUK, SPI, SD1.

Для побутових швейних машин німецький виробник голок SCHMETZ пропонує такі системи: 130/705 H-E або 130/705 H-ET (покриття з нітридом титану для додаткової зносостійкості та зменшення засмічення голки).

Звертайтесь до нашого інтернет-магазину SCHMETZ і наші фахівці підберуть всі необхідні побутові або промислові швейні вишивальні голки.