Особливості використання голок для швейних машин під час роботи з в’язаними виробами

Для будь-якої швачки запорука успішної роботи – це надійне швейне обладнання, матеріали та використання для шиття якісних швейних голок.

Компанія-виробник SCHMETZ представляє спеціальні побутові голки, які створені для шиття в’язаних виробів: система голок 130/705 H SUK JERSEY.

Крім в’язаних матеріалів, цей тип голок можна також використовувати для шиття:

  • джерсі, букле: голки JERSEY, розмір голок, які слід використовувати від NM 70 – NM 90;
  • ажур, газ: голки JERSEY, розмір NM 70NM 80;
  • грубі трикотажні вироби: голки JERSEY, розмір NM 80, NM 90;
  • корсетні матеріали: голки JERSEY, розміри NM 70 – NM 90;
  • лайкра: голки JERSEY, розміри NM 70 – NM 90;
  • футер: голки JERSEY, розмір NM 90;
  • бавовняні в’язані матеріали: голки JERSEY, розміри NM 70 – NM 90.

Чому саме голки JERSEY?

Сам матеріал джерсі досить щільний, до його складу входить: бавовна, шовк, вовна і волокна з синтетики.

Трикотаж – примхливий матеріал, тому що легко розтягується, його краї можуть обсипатися і на полотні з’являтимуться “стрілки”.

В’язані вироби мають схожу з трикотажем структуру, проте плетіння ниток об’ємне. Складність полягає в зшиванні деталей, де шви не повинні бути занадто щільними та не тягнутися. Найкращим рішенням буде придбання саме голок JERSEY від SCHMETZ.

Трикотажні вироби не можна зшивати гострими голками, оскільки вони можуть пошкодити волокна та нитки, що призведе до появи затяжок, дірок.

Голки JERSEY мають закруглену форму вістря, яке не розриває волокна, а акуратно розсуває їх, не ушкоджуючи структуру матеріалу.

Голки JERSEY від бренду SCHMETZ – це спеціальна розробка виробника для роботи з товстими та щільними трикотажними матеріалами.

Інтернет-магазин голок SCHMETZ пропонує голки JERSEY різних розмірів: від 70 NM до NM 100, асорті з різними розмірами по 5 та 10 голок на пластині.