Промислові голки Schmetz з особливою геометрією


Працюючи з еластичними матеріалами або делікатними трикотажними виробами, можна зіткнуться з рядом непередбачених проблем, пов’язаних з незадовільною якістю швацької обробки. Для вирішення цих та інших особливих завдань компанія Schmetz розробила ряд голок зі спеціальними геометричними формами, які здатні вирішити навіть найскладніші швацькі завдання.

Геометрія SERV 7

Голки з цією геометрією мають підвищену міцність та стійкість, що дозволяє уникнути пропуску стібків при:

  • роботі з дуже еластичними матеріалами та використанні розтяжних швацьких ниток;
  • частій зміні напряму шиття;
  • пошитті виробів зі змінною кількістю шарів матеріалу;
  • роботі з важкими та щільними матеріалами, а також з комбінацією різних матеріалів;
  • виконанні швів з напрямами, що змінюються, або пересічних швів.


Промислові голки Schmetz з геометрією SERV 7


Особлива будова голки, де є горбок між вушком голки та виїмкою на її стержні допомагає формуванню ширшої петлі-напуску, сприяє надійному захопленню нитки човником. Як результат – рівний шов без пропусків стібків та дефектів.
Підвищена стабільність голки, викликана потовщенням конічного стержня, запобігає вібрації при шитві. Це сприяє збільшенню продуктивності, зниженню кількості поломок голки, а також, скорочує знос човника та голкової пластини.

Проміслові голки Schmetz з геометрією SERV 7

Геометрія KN

Голка цієї геометрії має тонкий циліндричний стрижень без потовщень та дуже тонке вістря, що мінімізує кількість ушкоджень особливо тонких в’язаних та трикотажних виробів. Завдяки округлій формі вістря, волокна матеріалів з легкістю розсуються голкою, при цьому розмір проколів значно менше, чим при роботі зі стандартною голкою.

Геометрія SF

Особливо тонка голка з тонким циліндричним вістрям без потовщень. Як і KN, голки геометрії SF, застосовуються для запобігання ушкоджень особливо делікатних в’язаних та трикотажних виробів, але на відміну від KN, вони мають збільшений розмір вушка. При роботі ці голки утворюють невеликі проколювані отвори, що вимагає меншого зусилля, ніж при роботі стандартних голок.

Промислові голки Schmetz з геометрією KN и SF

Геометрія FHS

Завдяки особливим геометричним формам голки, відстань між носиком човника та виїмкою на стрижні голки, а також між захистом човника та голкою, на ділянці вушка та вістря зберігається однаковим для усіх номерів голок (NM 70 – NM 120). Це не вимагає постійної переналадки човника при частій зміні номера голки, що значно підвищує гнучкість виробничого процесу. Окрім цього, застосування цієї голки сприяє зменшенню зносу човника, а також, зниженню кількості ушкоджень, викликаних його неправильним налаштуванням.

Промислові голки Schmetz з геометрією FHS


Повний асортимент промислових голок Schmetz для швейних машин: тут.