Голки для швейних машин Janome

Голки для швейних машин Janome


У нашому інтернет-магазині SCHMETZ великою популярністю користуються побутові голки, які підходять до різних швейних машин, таких як: Janome, Brother, Bruce, Singer та багатьох інших.

Одним з популярних виробників побутових швейних машин є японський бренд Janome. Дуже часто клієнти звертаються до наших менеджерів із проханням підібрати голки саме для цих машин.

Якщо Ви є новачком у швейній справі та нещодавно придбали машину Janome, настав час ретельно розібратися в тому, які голки необхідно встановлювати у швейні машини Janome.
Голки для швейних машин Janome

Підбір швейних голок

Для точного підбору голок необхідно відповісти на 2 запитання:
 • яка система голок застосовується у швейній машині;
 • який тип тканини буде використаний у роботі.
Наприклад, у Вас побутова машина Janome, яка може проводити більш ніж 15 швейних операцій. Система голок, що підходить до цієї машини: 130/705 H. Шити Ви плануєте: постільну білизну, вироби зі шкіри, підшивати джинси та багато іншого, що може знадобитися в домашньому побуті. Виходячи з відомих даних, інтернет-магазин SCHMETZ може рекомендувати придбати наступні голки для швейної машини Janome:
 • 130/705 H – голки UNIVERSAL. Призначені для наступних видів матеріалу: бавовна, батист, штапель. Вістря має трохи закруглений вигляд. Також у магазині представлені подвійні універсальні голки.

 • 130/705 H-J – швейні голки JEANS. Призначені для джинсових виробів, саржі, брезента та всіх міцних матеріалів. Вістря має кулястий вигляд, посилений стрижень не допускає пропуску стібків і поломки голки. Такий тип голок також представлений у вигляді подвійних голок для декоративних рядків.

 • 130/705 H-M – голки MICROTEX. Призначені для шовку, тканин з мікроволокна, тафти. Вістря досить гостре, щоб зробити різкий прокол.

 • 130/705 H-S – голки STRETCH. Призначені для біфлекса, трикотажа та інших еластичних тканин. Вістря має трохи закруглений вигляд і спеціальну кромку для виключення пропуску стібків. Також можна придбати і подвійні голки для еластичних тканин.

 • 130/705 H-E – голки Embroidery. Призначені для нанесення декору з вишивкою на виробі. Вістря має закруглений вигляд і збільшене вушко, щоб нитка не обривалася. Існують ще й подвійні голки для вишивання.

 • 130/705 H-Q – голки QUILTING. Призначені для роботи зі клаптевими матеріалами та стьобання. Вістря дуже тонке і закруглене, проникає крізь шари матеріалу не розриваючи його.

 • 130/705 H-SUK – голки JERSEY. Призначені для роботи з товстим трикотажем, джерсі та багатьма іншими в’язаними матеріалами. Дуже часто такі голки купують для машин Janome, щоб використовувати для зшивання виробів пальтової групи.

 • 130/705 H LL – голки LEATHER. Призначені для екошкіри, шкіри та подібних матеріалів. Вістря має ріжучу заточку. Розріз матеріалу проходить під кутом 45 градусів у напрямку шву. Матеріал не проколюється, а завдяки правильно обраному вістрю – прорізається.
Голки для Janome


Різноманітність побутових голок Schmetz вражає. Якщо Вам потрібна професійна консультація щодо підбору голок – звертайтесь до наших компетентних менеджерів.

ТОП популярних запитань

 1. До цієї машини підходять системи голок, які представлені в інтернет-магазині SCHMETZ.com.ua


 2. Система голок завжди вказана в інструкції до швейного обладнання. Найчастіше це система – 130/705 H, а вістря голок слід підбирати виходячи з того, що планує шити майстер.


 3. Голки JERSEY від SCHMETZ призначені для важких, в’язаних речей. Для еластичних та високо еластичних виробів краще вибрати голки STRETCH від SCHMETZ.


 4. На побутові машини Janome встановлюються голки систем, вказані в інструкції до швейного обладнання. Якщо у Вас побутова машина, то встановлювати в голкотримач промислові голки і намагатися шити ними – не рекомендується.