Голки для швейних машин із спеціальним покриттям

Технологічні процеси шиття стають дедалі складнішими, а вимоги споживачів до якості продукції зростають. Виробник голок SCHMETZ активно реагує на запити від своїх клієнтів, що дозволяє компанії постійно модернізувати свої промислові потужності та впроваджувати нові види голок та види покриття. Усі зміни у конструкції та матеріалах проходять ретельні стадії тестування.

Коли потрібно використовувати голки з особливим покриттям?

Більшість промислових голок SCHMETZ мають покриття із твердого хрому, що зазвичай достатньо для стандартних завдань. Проте через процеси виробництва виникає потреба у спеціалізованих голках. Голки SCHMETZ з особливим покриттям застосовуються під час роботи з абразивними, штучними волокнами, товстими або жорсткими тканинами, а також при виробництві матеріалів з низькою точкою плавлення.

Спеціальне нікель-тефлонове покриття (NIT) запобігає налипанню і має відмінні ковзні властивості. Якщо вам доводиться працювати з модифікованими, вогнетривкими або матеріалами з низькою точкою плавлення, зверніть увагу на покриття NIT. Переваги покриття NIT: вістря залишається чистим на 40% довше, пропуски стібків скорочуються на 35%.

Характеристики покриття нітрид-титану TN: надають голці додаткову стійкість до зношування та продовжують її термін служби. Переваги покриття TN включають збільшення стійкості до зношування, зниження ймовірності поломки голки на 53%, мінімізацію засмічення вушка голки і каналу стрижня при роботі з синтетичними і піноподібними матеріалами, а також повний захист від корозії та посилення вістря.

Використовуйте голки з такими спеціальними покриттями для роботи з важкими матеріалами та виконання складних швейних завдань. Це допоможе забезпечити високу якість вашої продукції та покращити виробничі процеси.