10 фактів про SCHMETZ


Компанія Ferd. SCHMETZ GmbH бере свій початок з маленького містечка Херцогенрат, де у 1851 Фердинанд Шмец заснував невелику голкову фабрику. З тих часів багато чого відбулося в галузі легкої промисловості та сьогодні про голки SCHMETZ знають в усіх куточках світу.

Schmetz маркування SB-Card


Ми зібрали 10 відомих та маловідомих фактів про компанію, щоб Ви краще познайомились з визнаним світовим лідером у виробництві швейних голок. Отже:

 1. Компанія SCHMETZ виробляє голки для побутового та промислового швейного обладнання вже більше 165 років. Саме фірма SCHMETZ запропонувала стандартизувати голкову систему, що дало потужний поштовх до розвитку всієї швейної промисловості.
 2. Кожна одиниця продукції SCHMETZ проходить більше 35 стадій технологічного процесу виготовлення.
 3. Компанія SCHMETZ проводить прискіпливе високоточне тестування кожної одиниці продукції. Контролю піддається кожна голка партії, що випускається. Компанія має власний інститут дослідження проблем в області шиття та лабораторію.


 4. Schmetz маркування SB-Card


 5. Каталог продукції SCHMETZ містить більше 6000 найменувань голок для роботи з усіма видами тканин та виконання будь-яких швів.
 6. Голки SCHMETZ настільки міцні, що можуть прошити бляшанку (доведено краш-тестом).
 7. Щорічно компанія SCHMETZ виробляє понад 300 млн. голок.
 8. Компанія SCHMETZ випускає унікальні позиції, які Ви не знайдете у інших виробників голок: потрійні голки “Triple universal needle”, голки для мережки “Hemstitch” та голки з двома вушками “Double eye”.


 9. Schmetz маркування SB-Card


 10. Крім голок SCHMETZ випускає кравецькі ножиці та масло для швейних машин.
 11. Німецька фірма SCHMETZ маркує різними кольорами голки для побутової швейної техніки. Кольорове маркування голок не є обов’язковим, тому кожен виробник може маркувати голки по-своєму. Або ж зовсім не маркувати.
 12. Голки для побутових швейних машин мають 6 різних форм вістря, кожне з яких має своє призначення.