Квілтинг: техніка створення об’ємних візерунків

Голки для квілтингу (стьобання) – створюють прекрасні та довговічні візерунки. Вони є важливим інструментом у світі рукоділля.
Навіщо використовують голки для квілтингу?

 1. З’єднання шарів. Такі голки використовують для з’єднання трьох основних шарів: верхнього, утеплювача та підкладки. Вони забезпечують міцне та рівномірне з’єднання, роблять процес стьобання довговічним та міцним.
 2. Створення візерунків та деталей. З використанням різних технік стьобання та підбору відповідних голок можна досягти унікальної текстури.
 3. Машинний квілтинг. У такому випадку спеціальні швейні голки використовують для виконання рівномірних стібків на швейній машині. Вони забезпечують ефективне з’єднання шарів, зберігаючи найвищий стандарт якості.
 4. Ручний квілтинг. Додає індивідуальності та художнього розмаїття виробу. Ручні стібки дозволяють створювати тонкі деталі та творчі візерунки.
 5. Проколювання тканини. Голки повинні бути гострими та тонкими, щоб легко проколювати тканину. Це важливо для мінімізації пошкоджень та створення акуратних стібків.
 6. Творчий виразний інструмент. Саме голки дозволяють майстриням та майстрам втілювати творчу індивідуальність у кожній своїй роботі. Зокрема, шляхом вибору візерунку, кольору ниток та техніки стьобання.
 7. Формування текстури. Різні техніки стьобання додають інтерес та творчу глибину виробу.

Типи голок:

 • ручні голки: призначені для ручного квілтингу. Зазвичай мають подовжене вістря та тонку структуру, що забезпечує легкість в проколюванні тканин. Ручні голки підходять для дрібної роботи;
 • машинні голки: спеціально розроблені для швейних машин і забезпечують точне шиття. Існують різні розміри та форми, а також види спеціального покриття.
  Голки для квілтингу від заводу-виробника Schmetz
  В нашому інтернет-магазині представлені голки для квілтингу для побутових машин:
 • система 130/705 H-Q. Голки з особливо тонким, злегка закругленим вістрям. Вони легко проникають крізь товсті шари тканин не пошкоджуючи матеріал. Наша рекомендація: використовувати для стьобання голки від NM 75 до NM 90.
  Для спеціальних машин:
 • система 135X5 MR. Голки для квілтингу Longarm Quilting Needle від Schmetz спеціально розроблені для різноспрямованого шиття. Завдяки круглій колбі вони підходять для роботи тільки на спеціальних швейних машинах для квілтингу з подовженою голкою. Глибокий жолобок для нитки оптимально захищає та дозволяє створити ідеальний шов. Вістря голки точно проникає в матеріал, що забезпечує чіткі та прямі лінії стьобання. Такі голки підходять тільки для машин, де використовуються система: 135х5, 134, DPx5, SY 1955.
  Увага! Цю систему голок в жодному разі не можна використовувати на стандартних побутових швейних машинах.
  Використання голок для швейних машин
  Такі голки є незамінним інструментом для досягнення точності та ефективності у кожному шві. Спеціально розроблені голки підіймаютьтехніку стьобання на новий рівень, забезпечуючи винятковий професійний результат.
  Конструктивні особливості голок для квілтингу:
 • спеціальна конструкція: кулясте вістря, що знижує тертя і забезпечує безпроблемне проколювання тканини;
 • покриття: деякі голки мають особливе покриття, що зменшує зчеплення з тканиною та запобігає утворенню петель.
  Створення візерунків
  Створення візерунків за допомогою голок для квілтингу потребує терпіння та творчого підходу. З досвідом ви зможете створювати унікальний дизайн, надаючи виробам неповторного стилю.